{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}

{{locationDetails}}

{{ currentTax.activeTerm.name }}

{{locationDetails}}

بازگشت به فیلتر ها

بررسی زیر گروه ها

  • لیستی مطابق با جستجوی شما وجود ندارد فیلتر تنظیم مجدد
  • سالن زیبایی عروس

    یکی از مواردی که در روزهای مهمی مانند روز عروسی، نقش کلیدی آنها حس می‌شود، انتخاب سالن زیبایی برای عروس‌ها و همچنین آرایشگاه مردانه برای دامادها است. ظاهر شیک و منحصر به فرد ارتباط مستقیمی با انتخاب درست سالن زیبایی و آرایشگاه مردانه دارد و این مورد به هیچ عنوان مختص عروس‌ها نیست و دامادها نیز به آرایشگاه درجه یک برای عروسی نیاز دارند. برای اینکه بهترین تصمیم را در این مواقع داشته باشید، نیاز به مرجعی در مورد این کسب و کارها دارید.

    اوریسا مرجعی برای معرفی سالن زیبایی زنانه و آرایشگاه مردانه

    برای اینکه بتوانید راحت‌تر در مورد انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه مردانه تصمیم بگیرید، اوریسا در کنار شماست. اوریسا مرجعی برای کسب و کارهای مربوط به برگزاری عروسی است، که سالن زیبایی و آرایشگاه نیز یکی از انواع این کسب و کارها به شمار می‌آید. در اوریسا می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به سالن‌هایی زیبایی زنانه و همچنین آرایشگاه‌های مردانه، تصاویر و خدماتی که ارائه می‌دهند و همچنین نظر مشتریان آنها را مشاهده کنید؛ با دسترسی به این اطلاعات می‌توانید آرایشگاه‌ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت بهترین تصمیم را برای بهترین شب زندگی خود بگیرید.

    اوریسا به شما کمک می‌کند که در کمترین زمان ممکن، کارهای مربوط به بررسی امکانات و ویژگی‌های سالن‌ها را انجام دهید و کار خود در تصمیم گیری در مورد انتخاب را راحت کنید. در اوریسا می‌توانید اطلاعاتی نظیر، خدمات، ساعت کار، موقعیت جغرافیایی، میزان رضایت و نمره دهی مشتریان، عکس نمونه‌های انجام شده، اطلاعات تماس و آدرس سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های مردانه را مشاهده کنید.