اوریسا بستری برای دیده شدن کسب و کارهای حوزه برگزاری عروسی

امروزه بیشتر کسب و کارها چه سنتی و چه غیر سنتی به اهمیت فضای آنلاین و فناوری پی برده‌اند و به همین دلیل دوست دارند فعالیت خود را به این سمت نیز ببرند. در مورد کسب و کارهای مربوط به برگزاری مراسم عروسی نیز این ماجرا صدق می‌کند.

امروزه به دلیل مشغله زیاد، افراد دوست دارند تا تمام کارهای مربوط به عروسی خود را به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک و یک جستجو ساده انجام دهند. زمان محدود برای بیشتر عروس و دامادها که هر دو امروزه شاغل هستند، یک مشکل اساسی برای برنامه ریزی برای تشریفات عروسی است.

از این رو باید مرجعی برای مشاهده کسب و کارهای حوزه برگزاری عروسی به صورت آنلاین وجود داشته باشد تا بشود با مراجعه به آن تمام اطلاعات مربوط به ارائه دهندگان خدمات عروسی از قبیل لباس عروس و کت و شلوار داماد، سالن زیبایی زنانه و همچنین آرایشگاه مردانه، تالار، باغ تالار و سالن عروسی را کار را پیدا کرد و درباره آنها تحقیق کرد.

اوریسا، هرآنچه برای یک مراسم تمام عیار نیاز دارید

اوریسا بستری برای دیده شدن کسب و کارها در حوزه عروسی است. صاحبان کسب و کارها در این حوزه می‌توانند با ثبت اطلاعات مربوط به کسب و کار خود در اوریسا و معرفی حوزه کاری خود، کاری کنند که در فضای آنلاین بیشتر دیده شوند و مشتری بیشتری را به سمت خود جذب کنند. در واقع اوریسا بستری برای تبلیغ نوین و آسان در فضای آنلاین است.

اطلاعات مفیدی که شما به عنوان صاحب کسب و کار می‌توانید در صفحه معرفی خود بگذارید، می‌تواند به شناخته شدن شما کمک کند و در پی آن نام شما به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات عروسی بر سر زبان‌ها بیفتد. شما همکار گرامی که در حال مشاهده وب‌سایت اوریسا هستید حتما به این موضوع پی برده‌اید که اوریسا می‌تواند سایتی برای معرفی شما باشد و در صورت نداشتن وب‌سایت می‌توانید از صفحه‌ای که در اوریسا برای خود می‌سازید، به عنوان وب‌سایتی برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنید.

با قرار دادن اطلاعاتی نظیر گالری عکس‌ و فیلم، خدماتی که ارائه می‌دهید، توضیحات کامل، اطلاعات تماس از قبیل شماره ثابت و همراه، آدرس، ساعات کاری کسب و کار خود، لینک شبکه‌های اجتماعی و همچنین وب‌سایت خود صفحه‌ای کامل برای معرفی کسب و کار خود به کاربران ارائه دهید و آنها را به مشتری دائم تبدیل کنید.

نحوه نمایش تبلیغ شما در اوریسا

۱- در این قسمت عکس‌ها و نمونه کارهای شما قرار می‌گیرند.

۲- در این قیمت توضیح کوتاهی و کاملی از کسب و کار خود را قرار می‌دهید تا کاربر بتواند به آسانی و در چند خط با کار و خدمات شما آشنا شود.

۳- در این قسمت می‌توانید تمام خدمات و امکاناتی را که به مشتریان خود ارائه می‌دهید را به صورت لیست نمایش دهید.

۴- در این بخش می‌توانید اطلاعاتی تکمیلی را وارد کنید؛ به عنوان مثال برای تالار در این قسمت می‌توانید میزان گنجایش تالار و همچنین ظرفیت اتاق عقد را وارد کنید.

۵- اطلاعات تماس قسمت بعدی است که راه‌های تماس شما با کاربر را نشان می‌دهد؛ آدرس، شماره تماس و همچنین وب‌سایت راه‌های ارتباطی شما با کاربر است.

۶- در این قسمت نظرات ثبت شده کاربران برای شما نمایش داده می‌شود و هر کاربر می‌تواند در این قسمت درباره شما و کسب و کارتان نظر دهد.

۷- با کلیک بر روی این قسمت کاربر می‌تواند اطلاعات شماره تلفن تماس شما را مجدد مشاهده کند.

۸- کاربران می‌توانند کسب ‌و ‌کار شما را از طریق این قسمت با دیگران به اشتراک بگذارند.

۹- کاربران برای ارتباط مستقیم با شما از طریق سایت برای گرفتن قیمت، درخواست رزرو یا پرسش درباره کسب و کار شما، می‌توانند از طریق این قسمت برای شما پیام ارسال کنند.

۱۰- کاربران با زدن دکمه قلب می‌توانند کسب‌و‌کار شما را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنند.

۱۱- در این قسمت، کاربر می‌تواند در صورت بروز مشکل، تخلف خود را ثبت کند.

مزایای حضور در اوریسا برای کسب و کارها

برندینگ

حضور در فضای آنلاین به خودی خود باعث افزایش آگاهی از برند می‌شود. حال اینکه کسب و کار خود را در بستری در فضای آنلاین معرفی کنید که به صورت تخصصی در زمینه فعالیت شما کار کند، برندینگ و آگاهی سازی از کسب و کار شما را بسیار افزایش می‌دهد.

بازاریابی در فضای آنلاین

با توجه به رقابت زیاد بین کسب و کارها در فضای آنلاین، وجود بستری برای تبلیغات و معرفی آنلاین کسب ‌و‌ کار، تاثیر بسیار زیادی در شناخته شدن و بازاریابی آنلاین دارد. با استفاده از معرفی خدمات خود در اوریسا می‌توانید خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین و به شکل حرفه‌ای به کاربران معرفی کنید و آن را بازاریابی کنید.

جذب مشتری بیشتر

مشتریانی که به طور خاص به دنبال خدمات حوزه برگزاری مراسم عروسی هستند به دنبال مرجعی کامل هستند که تمام خدمات را پوشش دهد. با انجام بازاریابی از طریق اوریسا می‌توانید به صورت غیرمستقیم بازار هدف خود را به‌دست آورید. اوریسا با بهره بردن از ابزارهای کسب و کار آنلاین می‌تواند کاری کند که در هر مرحله از جستجوی کاربر، کسب ‌و‌ کار شما به او معرفی شود.

تعامل به صورت مستقیم با کاربر

با معرفی خدمات و محصولات خود در اوریسا می‌توانید به راحتی به صورت مستقیم با کاربر از طریق پیام در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید نظر کاربران در مورد خدمات خود را بدانید و از بازخورد آنها مطلع شوید. با این کار به راحتی و بدون صرف هزینه بالا می‌توانید میزان بازخورد بازار و کاربران را نسبت به خدمات خود ارزیابی کنید و در مسیر بهبود نقاط ضعف خود قدم بردارید و نقاط قوت را بیشتر به کاربر نشان دهید.

استفاده از اوریسا برای دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل

با توجه به ابزارهای کافی و لازم برای رسیدن به بهترین نتایج جستجو در گوگل در اوریسا، می‌توانید کسب و کار خود را ثبت کنید و از بودن در بالاترین سطح نتایج جستجو گوگل مطمئن باشید. نتیجه حضور در نتایج جستجوی گوگل ایجاد آگاهی از برند در میان کاربران و همچنین جذب مشتری بیشتر می‌شود.

مشاهده آمار تبلیغ خود در اوریسا از طریق پنل کاربری خود

با استفاده از پنل کاربری خود در اوریسا می‌توانید آمار بازدیدهای خود را مشاهده کنید و آنها را در بازه‌های زمانی مختلف با هم مقایسه کنید. در پنل خود می‌توانید اطلاعاتی نظیر عدد بازدید از آگهی خود در بازه‌های زمانی یک ماهه، یک هفته و یا روزانه را مشاهده کنید.

با استفاده از پنل کاربری خود در اوریسا همچنین می‌توانید در هر زمان اطلاعات و عکس‌های مربوط به کسب و کار خود را ویرایش و به روز کنید.

اوریسا بستری است که می‌تواند شما را به عنوان ارائه دهندگان خدمات حوزه عروسی بدون واسطه به درخواست کنندگان خدمات متصل و معرفی کند.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید